הרבנית חמוטל שובל

ראש בית המדרש

אודות חמוטל שובל
הרבנית חמוטל שובל היא ראש בית המדרש. היא לומדת בשנתה החמישית במכון למנהיגות הלכתית, במדרשת לינדנבאום.
מלמדת במדר' לינדנבאום קורסים בספרות השו"ת ובהלכה.
בעלת תואר ראשון ושני מהאוניברסיטה העברית. 
מתמחה בכתיבה הלכתית, ובהוראתה. 

שרה ג'ו בן צבי

מרצה

אודות שרה ג'ו בן צבי

שרה ג'ו בן צבי עורכת את "סגולה", מגזין להיסטוריה יהודית וישראלית. היא ייסדה יחד עם בתיה הפטר את בית המדרש לנשים ומכהנת עד היום בוועדה החינוכית של בית המדרש לנשים. בעלת תואר ראשון בספרות ופילוסופיה מאוניברסיטת קמברידג' ולמדה הוראה במכון "כרם". בוגרת התכנית לטוענות בית דין במדרשת לינדנבאום.

בתיה הפטר

ראש בית מדרש מייסדת, ומנהלת תכנית לב נכון

אודות בתיה הפטר

 בתיה הפטר היא מייסדת בית המדרש לנשים ומנהלת פרויקט תורה בהתהוות. בעלת תואר שני בספרות חז"ל מהאוניברסיטה העברית. אחת . משאיפותיה היא לתרגם את דרכם של גדולי החסידים לשפתו של היהודי המודרני המחפש.

ברכה קרון

מרצה

אודות ברכה קרון

ברכה קרון בעלת תואר ראשון בלימודי יהדות ובספרות אנגלית מסטרן קולג'. היא משלימה כעת תואר שני בתנ"ך בישיבה יוניברסיטי. ברכה ומשפחתה עלו לגוש עציון לאחרונה מקליבלנד שם לימדה גמרא ותנ"ך בשנים האחרונות. כעת מלמדת במדרשת מוריה.

שני טרגין

מרצה

אודות שני טרגין

שני טרגין בעלת תואר שני בתלמוד ובתנ"ך מאוניברסיטת בר-אילן, שם דוקטורנטית בתנ"ך. יועצת הלכה (מוסמכת ע"י נשמ"ת), היא משמשת כיועצת הלכתית לענייני טהרת המשפחה. כיום היא מכהנת כראש בית המדרש במדרשת לינדנבאום ומלמדת במגוון מכללות לנשים.

מלי ברופסקי

מרצה

אודות מלי ברופסקי

רבנית שירה זימרמן

מרצה

אודות שירה זימרמן

שרה טסלר

מרצה

אודות שרה טסלר

ד"ר ליסה פרדמן

מרצה

אודות ליסה פרדמן

שיראל שמואל זרובניק

תכנית בת מצווה

אודות שיראל שמואל זרובניק

שיראל שמואל זרובניק גדלה בירושלים, למדה בבית מדרש לנשים במגדל עוז לאחר התיכון. בשירות הצבאי שירתה כמורה חיילת בבית ספר שדה כפר עציון ולאחר השחרור חזרה ללמוד בבית המדרש במגדל עוז. לצד הלימודים בבית המדרש הוציאה תואר ראשון בתושב"ע ולימודי א"י במכללת הרצוג, ותואר שני בחינוך יהודי במרכז מלטון באוניברסיטה העברית. נשואה לאסף ואמא לשלושה ילדים. בשנת 2016 עברה עם משפחתה לאשדוד על מנת להקים שלוחה חדשה למדרשת באר מירוחם, שם שימשה ר"מית .ורכזת פדגוגית ורכזת מערכת במדרשה במשך ארבע שנים. בקיץ 2020 עברו לגבעת התמר באפרת, והיום עובדת בבית המדרש במגדל עז כר"מית ורכזת גיוסים

רבנית רחל לשאו

מרצה

אודות רחל לשאו

שולי מישקין

מורה דרך

אודות שולי מישקין

עליזה גרינברג

פיתוח ותוכניות חינוכיות